O nas

Prezentujemy nasz dom weselny. Z przyjemnością kompleksowo zorganizujemy wesele, studniówkę, chrzest, komunię, imprezę okolicznościową jak również spotkanie biznesowe z profesjonalną obsługą, na najwyższym poziomie. Nie wszystkie domy weselne mogą poszczycić się tak nienaganną, jak Cichy Dwór w Oblinie. Nie szukaj miejsca na wesele w mieście – wybierz nasz wyjątkowy dom weselny.

W naszej sali weselnej w Oblinie (60 km od Otwocka, 30 km od Garwolina) organizujemy wszystkie typy imprez dla naszych gości – wesela, studniówki, komunie, chrzty, inne imprezy okolicznościowe.

Z przyjemnością kompleksowo zorganizujemy wesele, studniówkę, chrzest, komunię, imprezę okolicznościową jak spotkania biznesowe.

?

PROMOCJA!
Zapraszamy serdecznie na zorganizowanie przyjęcia weselnego w piątki lub inne dni tygodnia.
Sala weselna Garwolin – jak działamy?
U nas zorganizujesz wszelkie typy imprez. To doskonałe miejsce na przyjęcie weselne, studniówki, chrzty czy jeszcze inne imprezy okolicznościowe. Działamy już od wielu lat, więc jesteśmy świadomi w jaki sposób przeprowadzić współpracę, by obie strony były zadowolone. Mając na uwadze fakt, jak ważnym momentem w życiu są wydarzenia organizowane w naszej sali, pomożemy ze wszystkim tak, byś mógł nie myśleć o organizacji. Uważamy, że wesele w mieście to zły wybór – lepiej zdecydować się na klimatyczne miejsce poza miastem i nie martwić się o nieproszonych gości. Jeśli potrzebujesz noclegu dla swoich gości – w niedalekiej odległości od naszej sali na pewno znajdziesz komfortowe pokoje hotelowe. Nasz dom weselny znajduje się niedaleko Warszawy, dzięki czemu w okolicy nie brakuje udogodnień.

Sale weselne to nie tylko wnętrze
Na terenie naszego obiektu znajduje się taras widokowy, oranżeria, altany czy pergole, a organizowaną imprezę możemy uświetnić profesjonalnym grillem, z którego oferujemy pyszne jedzenie. Sam budynek dzieli się na przestronną salę weselno-bankietową i salę konferencyjną – obie posiadają piękne wnętrza, znajdziesz tam również kącik dla dzieci. Nie musisz martwić się o upał – sala bankietowa jest w pełni klimatyzowana i wentylowana. Dzięki dużemu parkingowi nie musisz się martwić o miejsca na samochody Twoich gości.

Piękny ogród to wyjątkowe miejsce, które świetnie sprawdzi się jako sceneria dla zdjęć plenerowych, które są ważną częścią każdego wydarzenia. W czasie trwania imprezy będzie idealnym miejscem na chwilę wytchnienia.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i zapraszamy do odwiedzenia nas w Oblinie (60km od Otwocka i 30km od Garwolina). Zadzwoń i zapytaj, kiedy posiadamy wolne terminy.

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w Obszary Wiejski

Operacja pn. „Wzrost konkurencyjności firmy DRZEWIARZ Sławomir Cichecki poprzez zagospodarowanie terenu oraz stworzenie dodatkowego miejsca pracy” mająca na celu „Rozwój działalności firmy DRZEWIARZ Sławomir Cichecki poprzez zagospodarowanie terenu przy sali weselnej CICHY DWÓR oraz stworzenie dodatkowego miejsca pracy pracy w okresie 3 lat od dnia przyznania pomocy” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Operacja realizowana w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność wdrażanej przez LGD Forum Powiatu Garwolińskiego.